Przykładowe projekty

Prezentujemy projekty małpich gajów, które już dostarczają dzieciom setek okazji do zabawy! Zobaczycie tu Państwo zarówno domowe place zabaw, jak i te stojące w miejscach publicznych – parkach czy skwerach. Nie ma dwóch takich samych realizacji – wszystkie projekty są planowane tak, by spełniać Państwa wymagania i potrzeby, dlatego efekty końcowe różnią się od siebie wyposażeniem czy rozmiarami.

Możecie zauważyć, że niektóre place zabaw mają po dwie huśtawki, miejsce na zawieszenie hamaka, przypominają tor przeszkód lub swoistą klatkę z lin. To nasi klienci projektują małpie gaje, dlatego każdy z prezentowanych wariantów odpowiada konkretnym potrzebom, zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Liczymy, że potraktujecie je jako inspirację przy podejmowaniu decyzji o tym, czego Wy wymagacie od swojego placu zabaw!

Oprócz kolorowych wariantów dla dzieci – wyposażonych w drabinki linowe, huśtawki i kolorowe ścianki wspinaczkowe – mogą Państwo zauważyć także place zabaw przeznaczone do ćwiczeń dla osób dorosłych. Małpie gaje w ogrodzie to wspaniały sposób na to, by pracować nad formą. Jednocześnie sprawdzą się, gdy chcemy w domowych warunkach trenować takie dyscypliny jak na przykład crossfit.